Oté Sensation is een alles-in-1 Premium Hyaluronaat vloeistof voor alle zachte contactlenzen. Dit betekent dat u ermee de lenzen kunt reinigen, desinfecteren, eiwit-aanslag verwijderen en lenzen bewaren. Hyaluronaat gaat uitdroging van het oog en de contactlens tegen, wat zorgt voor extra draagcomfort.
Inhoud
Deze verpakking bestaat uit één flacon van 250ml.
De Oté Sensation is ook in andere hoeveelheden verkrijgbaar namelijk een reisverpakking, een enkele fles, platte flessen die door de brievenbus passen en het voordeelpakket en multipack.
Wij adviseren bij het kiezen van een nieuwe lenzenvloeistof altijd uw opticien te raadplegen en uw ogen na een week gebruik van lenzenvloeistof te laten controleren. Lenzenvloeistof is zeer persoonlijk en kan, indien uw ogen hiermee niet overweg kunnen, irritatie of andere klachten veroorzaken.
Menicare pure (Menicon)
ZEISS reinigingsspray voor brillen
Acuvue Oasys for astigmatism
Menicare plus (Menicon)
Croakies® Floating key
Biofinity Multifocal
Proclear multifocal toric
Optifree Express 3 x 355 ml






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.