De Oté Clean is een reiniger voor alle soorten contactlenzen. Het verwijdert eiwitten en vetten. De reinigingsvloeistof is geschikt voor dagelijks gebruik. De vloeistof is op alcoholbasis en bevat een conserveermiddel. Je kunt deze reiniger gebruiken voor alle soorten contactlenzen. Zowel harde en zachte lenzen en is ideaal voor plasma-coated lensmateriaal.
Scherp zicht met Oté Clean
Je contactlenzen gaan op den duur niet lekker meer aanvoelen door ophoping van eiwitten en vetten. Dankzij deze reiniging heb je hier geen last meer van. Zo behoud je het fijne draagcomfort van de lens, met helder zicht.
De Oté clean is de vervanger van de Crystal clean. (nieuw uiterlijk, hetzelfde product)
De reinigingsvloeistof gebruik je in combinatie met je eigen contactlensvloeistof. Na het reinigen van je lenzen in je handpalm of tussen je vingers, spoel je deze af met je contactlensvloeistof. Dit kan een alles in één product zijn of een zoutoplossing. Daarna kun je de lenzen weer inzetten.
Menicare plus - reisverpakking
Dailies aqua comfort plus
Regard®
Oté Saline - ampullen
Unica Sensitive 3x350 ml
Eyeye monosept
EvoTears Omega Oogdruppels
Biofinity XR Toric
Menicare pure - reisverpakking
Oté Clean
Proclear multifocal toric
Soflens 59
Myday daily disposable
Air optix + HydraGlyde for astigmatism
Stoffen koordje 






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.