De Optifree PureMoist Duopack van Alcon is een steriele vloeistof met meervoudige werking geschikt voor desinfectie, reiniging, spoeling, bevochtiging en behoud van silicone-hydrogel en zachte contactlenzen. Het zorgt langdurig voor een verzachtend vochtig laagje rond de lens waardoor je ooglid zonder irritatie over het lensoppervlak glijdt. Het zorgt voor een comfortabel gevoel vanaf het inzetten van de lenzen tot het moment waarop ze worden uitgedaan. Ook voorkomt het dat vet- en eiwitaanslag zich aan je lenzen kunnen hechten. Dit is de meest gebruikte vloeistof voor zachte lenzen. De twee desinfecteermiddelen in het product POLYQUAD en ALDOX werken tegen schadelijke micro-organismen zoals bacteriën en schimmels. Deze bestanddelen desinfecteren silicone hydrogel lenzen en zachte contactlenzen. Deze lenzenvloeistof in combinatie met de lenzen van Alcon is de perfecte combinatie. De Optifree PureMoist biedt een ontsmettende werking tot wel 30 dagen lang binnenin de houder.
In het Optifree Puremoist Duopack zitten 2 flacons van 300ml. De omdoos is tijdelijk niet leverbaar. Je ontvangt dus 2 losse flacons.
Wij adviseren bij het kiezen van een nieuwe lenzenvloeistof altijd uw opticien te raadplegen en uw ogen na een week gebruik van lenzenvloeistof te laten controleren. Lenzenvloeistof is zeer persoonlijk en kan, indien uw ogen hiermee niet overweg kunnen, irritatie of andere klachten veroorzaken.
ZaSpray
Stoffen koordje
Systane Ultra
Oté Saline - ampullen
ReNu Multiplus
Hylo-Dual Intense®
Biofinity
Biofinity Multifocal
Air optix colors
ReNu MPS Sensitive
Menicare plus (Menicon)
Oté Monosept Multipack 5x360ml
Menicare pure - reisverpakking
Biomedics 1 day extra
Regard® reisverpakking
Menicare plus - reisverpakking
Air optix + hydraglyde multifocal 



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.