1•-DAY ACUVUE MOIST® beschikt over een unieke LACREON® technologie, die je van ’s ochtends tot ’s avonds uitzonderlijk comfort biedt. Het lensmateriaal bevat een vochtrijk ingrediënt dat de gehele dag in de lens blijft en zorgt voor een fris en comfortabel gevoel, van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat. Aan het eind van de dag, wanneer je dit het meest nodig hebben, bevat de lens nog steeds 100% van het vochtrijke materiaal. 1•DAY ACUVUE MOIST® bevat een Klasse 2 UV-filter dat beschermt tegen UV-straling*. Daarnaast is de lens ideaal voor mensen met seizoensgebonden allergieën.
De voordelen van de 1day acuvue op een rijtje:
- Elke dag een nieuwe frisse lens
- Ideaal voor mensen met droge ogen of allergiën
- Goed af te wisselen met een bril
- UV-filter aanwezig*
(*Waarschuwing: Contactlenzen die uv-straling absorberen, zijn geen vervangmiddel voor uv-absorberende oogbescherming, zoals een uv-absorberende skibril of zonnebril. De lenzen bedekken het oog en zijn omgeving immers niet volledig. De contactlensdragers moeten de gepaste uv-absorberende oogbescherming blijven gebruiken.)
De verpakkingen van Lens2day worden gerecycled. Het is dus goed mogelijk dat wanneer je lenzen, kleine vloeistoffen of accessoires besteld deze geleverd worden in een gebruikt doosje.
Oté Sensation voordeelpakket met platte flessen 3x 250ml
Biotrue one day
Boston Simplus (multi action solution)
Eyeye saline - reisverpakking
PureVision 2 HD
PureVision 2 for presbyopia
AOsept Plus HydraGlyde single
Eyeye monosept
Oté Sensation voordeelpakket 3x300ml
Biofinity Energys
Proclear Toric
Dailies Total 1
Acuvue Oasys
Biomedics Toric
Soflens 38
Clariti 1 day
ReNu Multiplus
Avaira Vitality Toric
Biofinity Multifocal
1 day acuvue moist for astigmatism
Clariti 1 day multifocal
Air optix + HydraGlyde for astigmatism 


